First minute léto 2014 - nové nabídky se slevou až 21%

Letenky on-line | Platba poukázkami Sodexo Pass | Platba poukázkami Ticket | Platba poukázkami Le Cheque Déjeuner | Nákup se slevou 10% - Litex | Newslettery agentury Posedlost | Krásné dárky - Vůně kávy | Rekonstrukce v průběhu dovolené | Výroba kuchyně v průběhu dovolené | Výběr ubytování Česká Republika | Zajišťujeme cestovní pojištění Allianz | Sportovní potřeby pro Vás | Pojištění, autodoprava a půjčovna automobilů | Svatební potahy a ozdoby | Autobusová doprava Pragotour | Maximus Resort Cestování Časem
Aktuality

First minute léto 2014 - nové nabídky se slevou až 21%

11.12.2013

Výhody dovolené FIRST MINUTE!

       
  • Záloha pouze 2 000 Kč
  • Parkování u letiště zcela ZDARMA
  • Sleva od 21 % na dospělé osoby při včasné rezervaci, nebo:
  • Sleva od 15 % na dospělé osoby +2 děti ZDARMA

Slevy pro dospělé od 15 % + až 2 děti ZDARMA*:

Cestujete-li s dětmi, pak jsme pro vás připravili atraktivní nabídky, kdy můžete získat
slevu od 15 % při včasné rezervaci na každou dospělou osobu, kterou můžete navíc kombinovat s nabídkami „1. dítě ZCELA ZDARMA“ a/nebo „Až 2 DĚTI ZDARMA“ (1. dítě ZCELA ZDARMA a 2. dítě letenka + ubytování ZDARMA).
Výše jednotlivých slev pro dosp. osoby za včasnou rezervaci a jejich platnost je časově omezena, platí pro všechny ubytovací kapacity a je platná:
Při závazné rezervaci do 15.1.2014 získáte slevu 15 %
při závazné rezervaci do 15.2.2014 získáte slevu 12 %
při závazné rezervaci do 15.3.2014 získáte slevu 10 %
při závazné rezervaci do 30.4.2014 získáte slevu 7 %
(z konečné ceny pro každou dospělou osobu uvedenou v ceníkové tabulce.)

Slevy pro dospělé od 21 % při včasné rezervaci

Cestujete-li bez dětí, pak máte možnost využít naší atraktivní nabídku, kdy můžete získat
slevu od 21 % při včasné rezervaci na každou dospělou osobu.
Tuto nabídku nelze kombinovat s nabídkami „1. dítě ZCELA ZDARMA“ a/nebo „Až 2 děti ZDARMA“ (1. dítě ZCELA ZDARMA a 2. dítě letenka + ubytování ZDARMA).

VVýše jednotlivých slev pro dosp. osoby za včasnou rezervaci a jejich platnost je časově omezena, platí pro všechny ubytovací kapacity a je platná:
Při závazné rezervaci do 15.1.2014 získáte slevu až 21%
při závazné rezervaci do 15.2.2014 získáte slevu 18 %
při závazné rezervaci do 15.3.2014 získáte slevu 16 %
při závazné rezervaci do 30.4.2014 získáte slevu 13 %
(z konečné ceny pro každou dospělou osobu uvedenou v ceníkové tabulce.)

* Tyto nabídky platí při závazné rezervaci do 15. 1. 2014 a zahrnují již možnost Parkování přímo u letiště v minimální hodnotě 500 Kč.

Moře dětí zcela zdarma letí

Připravili jsme pro vás velmi atraktivní nabídky, kdy od nás můžete při včasném rozhodnutí získat až 2 děti ZDARMA!
1. dítě zcela ZDARMA a 2. dítě letenku + ubytování ZDARMA – my platíme základní cenu (letenku tam a zpět, ubytování a případné stravování zahrnuté v základní ceně, transfer z letiště do ubytovacího zařízení a zpět, služby delegáta, základní pojištění asistenčních služeb a léčebných výloh ERV pojišťovny, a. s., povinné smluvní pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., zákona o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu, ve znění pozdějších předpisů) a vy platíte pouze povinné příplatky (letištní a bezpečnostní taxy včetně pozemních služeb a palivový příplatek). 

Cestujete-li se 2 dětmi: až 2 děti ZDARMA při včasném rozhodnutí

Cestujete-li se dvěma dětmi, kdy jedno dítě splňuje věk 1. dítěte uvedený v ikoně  a druhé dítě splňuje věk uvedený v ikoně pro 2. dítě, pak pro vaše 1. dítě nabízíme dítě ZCELA ZDARMA. Počet míst je limitován a platí pro konkrétní typy pokojů a typy stravování. Doporučujeme vám včasnou rezervaci. Po vyčerpání kapacity nabídky dítě ZCELA ZDARMA a/nebo po skončení její platnosti (platí při závazné rezervaci do 15. 1. 2014) můžete využít nabídku „dítě letenka + ubytování ZDARMA“, která je však také kapacitně omezena, platí ve všech termínech a je platná při závazné rezervaci do 15. 2. 2014. Vy hradíte pouze povinné příplatky (letištní a bezpečnostní taxy včetně pozemních služeb a palivový příplatek). Po vyčerpání této nabídky a/nebo po skončení její platnosti máte možnost dále využít nabídku „dítě letenka + ubytování ZDARMA“, která je také kapacitně omezena, platí ve vybraných termínech a je platná při závazné rezervaci do 15. 3. 2014. Vy hradíte pouze povinné příplatky (letištní a bezpečnostní taxy včetně pozemních služeb a palivový příplatek). Po vyčerpání této nabídky a/nebo po skončení její platnosti platíte dětskou cenu uvedenou v ceníkové tabulce.

Pro vaše 2. dítě máte možnost využít nabídku „dítě letenka + ubytování ZDARMA“, která platí při závazné rezervaci do 15. 2. 2014, ve vybraných termínech, typech pokojů a typech stravování uvedených v jednotlivých ceníkových tabulkách. Počet míst je limitován. Vy hradíte pouze povinné příplatky (letištní a bezpečnostní taxy včetně pozemních služeb a palivový příplatek). Po vyčerpání této nabídky a/nebo po skončení její platnosti platíte dětskou cenu za 2. dítě uvedenou v ceníkové tabulce.

 
 

Cestujete-li s 1 dítětem: dítě ZDARMA při včasném rozhodnutí

Cestujete-li pouze s jedním dítětem, které splňuje věk 1. dítěte v ceníkové tabulce, nabízíme dítě ZCELA ZDARMA. Počet míst je limitován a platí pro konkrétní typy pokojů a typy stravování. Doporučujeme vám včasnou rezervaci. Po vyčerpání kapacity nabídky dítě ZCELA ZDARMA a/nebo po skončení její platnosti (platí při závazné rezervaci do 15. 1. 2014) můžete využít nabídku „dítě letenka + ubytování ZDARMA“, která je však také kapacitně omezena, platí ve všech termínech a je platná při závazné rezervaci do 15. 2. 2014. Vy hradíte pouze povinné příplatky (letištní a bezpečnostní taxy včetně pozemních služeb a palivový příplatek). Po vyčerpání této nabídky a/nebo po skončení její platnosti máte možnost dále využít nabídku „dítě letenka + ubytování ZDARMA“, která je také kapacitně omezena, platí ve vybraných termínech a je platná při objednávce do 15. 3. 2014. Vy hradíte pouze povinné příplatky (letištní a bezpečnostní taxy včetně pozemních služeb a palivový příplatek). Po vyčerpání této nabídky a/nebo po skončení její platnosti platíte dětskou cenu uvedenou v ceníkové tabulce, kde můžete nalézt také dětské ceny za další děti, které cestují s vámi.

 Nabídky „1. dítě ZCELA ZDARMA“ a/nebo „Až 2 děti ZDARMA“ (1. dítě ZCELA ZDARMA a 2. dítě letenka + ubytování ZDARMA) lze kombinovat s nabídkou „Sleva    za včasnou rezervaci na dospělou osobu od 15 %“.
 

ZÁLOHA POUZE 2 000 KČ NA OSOBU!

Při zakoupení zájezdu z platných ceníků zaplatíte zálohu (částečnou úhradu) pouze 2 000 Kč (v případě zájmu navíc doporučené cestovní pojištění BlueComfort) za každou cestující osobu (včetně infanta – dítěte do 2 let věku) uvedenou na cestovní smlouvě.
Zbytek částečné úhrady do výše 5 000 Kč za každou cestující osobu doplatíte do 31. 3. 2014 a zbývající část ceny zájezdu uhradíte dle platných Všeobecných smluvních podmínek.
Tato nabídka se vztahuje pouze na zájezdy zakoupené z tohoto CENÍKU do 15. 1. 2014 a má po omezenou dobu přednost před relevantním zněním Všeobecných smluvních podmínek.